Skip to the main content

Verhuizing naar De Zilverberk, Prinsenbeek

Beste leden,

Al een aantal jaren reageren wij als bestuur bevestigend op de vraag of wij nog altijd op zoek zijn naar een andere locatie voor onze bridgeclub.
Onze huidige locatie is wellicht voor sommigen wel oké, voor anderen voelt het als wat sfeerloos, duur qua consumpties en nu ook nog met wekelijkse parkeerkosten, die kunnen oplopen tot € 150 per seizoen.
Nu is het zo ver, er is ons een andere locatie aangeboden waar ze onze bridgeclub op donderdagavond graag willen ontvangen.
Een locatie met voldoende kosteloze parkeerplaatsen rondom, zeer lage kosten voor wat betreft drankjes en gerieflijke stoelen.
Voor sommigen wat dichterbij, voor anderen wat verder weg, maar voor iedereen goed bereikbaar.
Als bestuur hebben wij daarom in overleg met onze wedstrijdleider Rob de Leeuw gekozen voor de kans om met ingang van bridgeseizoen 2026/2027 te verkassen naar ontmoetingscentrum  “De Zilverberk “, gevestigd aan de Schoolstraat 9, 4841 XC Prinsenbeek.
Meer informatie over deze overstap en de consequenties ervan zal door het bestuur worden gegeven tijdens de Algemene Ledenvergadering op donderdag 19 maart aanstaande.

Met vriendelijke groet,
Piet van Koppen, Rinus de Regt, Wilhelmien Versteeg
Bestuur Bridgesoos’85
Andere artikelen
In memoriam Diego van Beek

In memoriam Diego van Beek

Afgelopen donderdag bereikte ons het bericht dat Diego van Beek overleden is. Diego is lang lid...

18/07/2026 - Marjolijne Vrijheid
Wilhelmien in het zonnetje

Wilhelmien in het zonnetje

Wilhelmien is tijdens de slotdrive van 7 mei 2026 door Marc in het zonnetje gezet met een mooie...

14/07/2026 - Marjolijne Vrijheid
Dave en Jacques Slemkampioen 2025/2026

Dave en Jacques Slemkampioen 2025/2026

Dave en Jacques zijn tijdens de slotdrive op 7 mei 2026 gehuldigd als slemkampioenen van het...

14/07/2026 - Marjolijne Vrijheid